Budujte hrdou školu

Zpestřete si školní rok netradičními aktivitami a zažijte školu jinak.


Přihlásit se do projektu

O projektu

O projektuhrdá škola

Připravili jsme pro vás projekt, díky kterému oživíte studentský život na vaší škole! Zažeňte každodenní stereotyp a uspořádejte ve škole alespoň některou z těchto aktivit. Na konci roku vylosujeme 3 školy, které za splnění těchto akcí vyhrají super ceny. Navíc je skvělé, že všechny tyto aktivity budou dělat zúčastněné školy ve stejný den, takže můžete sledovat, jak prožívají tyto dny i ostatní školy. Jako bonus jsme vám připravili všechny materiály k propagaci akcí dopředu. Zapojte se do projektu a oživte svou školu!

Dolů
tato akce již proběhla
Foto akce
26. září

Den školníka

Oslavme společně Den školníka! Dne 26. září vzdáme hold našemu neocenitelnému školníkovi! Obraťte své skříně naruby a najděte oblečení, ve kterém budete vypadat jako školník, nebo překvapte svého školníka malým dárečkem. Ukažme mu, jak moc si vážíme jeho práce a jak je pro nás důležitý! Připojte se k nám a vyjádřete svou hrdost na školníka!

tato akce již proběhla
Foto akce
17. října

Suit-up Day

Suit-up Day na Hrdé škole! Připrav se na den, kdy školní chodby ožijí elegancí a stylem! Dne 17. října se obleč co nejvíc formálně. Ať už je to oblek, sako, kravata nebo elegantní šaty, dnešní den je o tom, abys byl pořádně "chic"! Kdo přijde nejlépe oblečený? Která třída bude nejvíce v "suit-up" stylu? Těšíme se na tvoje outfity! Přidej se k nám a zazař na Suit-up Day!

tato akce již proběhla
Foto akce
21. listopdu

Den bez batohů

Batohy zakázány! Dne 21. listopadu zapomeň na batoh! Přines své učebnice a svačiny v čemkoliv a snaž se být kreativní. Stará krabice, košík na prádlo nebo igelitová taška? Ukaž svou originalitu a překvap nás! Buď hrdý na svoji školu a ukaž, v čem všem se dají přinést učebnice. Připojte se k nám na tento zábavný den!

Foto akce
1. - 20. prosince

Vánoční dobrý skutek

Během Vánoc myslíme na druhé, které neměli takové štěstí jako my. Proto si jako třída vyberte někoho, komu byste chtěli na Vánoce udělat radost a toho potěšte. Koho zvolíte a jakou formou je zcela na vás.

Foto akce
30. ledna

Den her

Chceš objevit nové hry a sdílet své oblíbené s ostatními? Dne 30. ledna je tvoje šance! Přines nebo navrhni hru, kterou ostatní neznají, a ukaž svým spolužákům, jak se hraje. Ať už je to desková hra, karetní hra nebo něco úplně jiného, hlavní je zábava a objevování! Přidej se k nám, objev nové hry a buď hvězdou školy na Den her!

Foto akce
20. února

Den rodičů a prorodičů

Chceš pro jeden den vypadat jako tvůj táta nebo tvoje babička? Dne 20. dubna máš jedinečnou příležitost! Oblékni se do oblečení svých maminek, tatínků, babiček nebo dědečků a prožij den v jejich stylu. Ať už je to retro oblečení, elegantní sako nebo klasická kloboučníková čepice, hlavní je zábava a prožití vzpomínek na staré časy! Přidej se k nám a ukaž svoji hrdost na rodiče a prarodiče!

Foto akce
19. března

Den společného umění

Připrav se na den, kdy se všichni spojíme a vytvoříme něco jedinečného! Dne 19. března se všichni sejdeme ve škole a společně vytvoříme jednotné umělecké dílo, třeba na školní chodbě. Ať už budete společně malovat, lepit nebo kreslit, každý může přispět svým talentem a stvořit část celku. Přidej se k nám a buď součástí této kreativní výzvy na Den společného umění!

Foto akce
23. dubna

Den němého filmu

Připrav se na den, kdy slova ustoupí a gesta převezmou hlavní roli! Na 23. dubna jsme připravili novou výzvu: domlouvej se s kamarády beze slov, stejně jako ve starých němých filmech. Pro větší zábavu se můžeš obléknout do stylu starých filmů nebo se nalíčit jako mim. Natoč krátká videa "němých" konverzací. Nezapomeň je sdílet na Instagramu s označením @SchoolsUnited a ukázat i ostatním školám svůj talent v němém vyjadřování! Přidejte se k nám a prožij den plný kreativity a zábavy na Den němého filmu!

Foto akce
21. května

Den šílených účesů

Připrav se na den, kdy školní chodby ožijí barvami, lakem na vlasy a nejdivočejšími účesy, jaké jsi kdy viděl! Na 21. května přichází nová výzva: buď kreativní, odvážný a neboj se experimentovat se svými vlasy. Ať už zvolíš výstřední culíky, barvené prameny nebo něco úplně jiného, hlavní je zábava a originalita! Přidej se k nám a prožij den plný smíchu a úžasných účesů!

Foto akce
26. června

Zrcadlový den

Připrav se na den plný zrcadlového oblečení! Ve středu 26. června se domluv se spolužáky a oblékněte se zrcadlově (opačně): pokud si jeden vezme černé kalhoty a bílé tričko, druhý by měl mít bílé kalhoty a černé tričko. Nebo když jedna holka bude mít culík doprava, druhá doleva. Tvořte, kombinujte a bavte se! Která dvojice bude nejvíc zrcadlová? Těšíme se na tvoje nápady! Přidej se k nám a staň se hrdou školní hvězdou na Zrcadlovém dni!

Podmínky projektu

Zapojit se může jakákoli česká i slovenská škola.

1. Uspořádejte alespoň jednu z těchto aktivit
>
2. Z každé akce nám pošlete minimálně 3 fotky
>
3. Aktivity musí být splněny v určených termínech

Ceny

Zúčastněte se projektu, splňte jeho podmínky a zapojte se tak do slosování o ceny.

1. cena

Pingpongový stůl do školy

Cena 1

2. cena

Sada 6 nových balonů na tělocvik

Cena 2

3. cena

Školní vlajka

Cena 3
Dolů

PřihláškaJak jinak podpořit hrdost na své škole?

Nechte si vytvořit moderní kolekci oblečení

Zobrazit ukázku

Partneři projektu Hrdá škola

Hlavní organizátor

Hlavní partner

Projekt dále podporují